It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter

rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

BARAS

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1 ... 11 ... 17, 18, 19
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Antr. 13 12 2011, 11:06 am

Šypsena dingo.
- Ne, bet gal tu esi koks prodiuseris ir paimsi mane į reklamą? Aš taip nooooriu, - paskutinį sakinį ji ištarė kvailų fyfų balsu. Vėl tapusi savimi ji apsimetė abejinga. - Nesu tamsta, - vyptelėjo. - Esu miss, - jo šypsena atrodė kaip kokio lapino. Įtariai jį stebėjo. - Jūs kažką planuojate?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Antr. 13 12 2011, 11:12 am

- Deja, nesu prodiuseris...o norėčiau su mielu noru paimti jus , - pasmirkino turėdamas omenyje kitokį paėmimą nei nuskambėjo.
- O man jau atrodėtė , kad gal vedus,- suprunkštė, - Atsiprašau, suklydau pasitaiko, retai tokio grožio vienišos vaikšto, nors gal jus nevieniša?,- dar karta nusijuokė
Pasikrapštė begerdamas dar vieną stiklinę Jack'o ir atsidusęs toliau kalbėjo
- Kažką planuoju? Beabejo, daug planų turiu, tik vat visi į darbotvarkę netelpa.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Antr. 13 12 2011, 11:26 am

- Ach, kaip gaila, - nustatė tokį apgailestaujantį veidelį. Jo paėmimo galimybės jos buvo labai aiškios,bet tiesiog imti ir nusileisti ji nesiruošė. - Vadinasi mano pasiryžimas tai padaryti betkokia kaina netiks čia, - timptelėjo savo suknelės kraštą, tarsi patvarkydama. - Ar aš panaši į tą, kuri suriš save kažkokais beprasmiais saitais? Man nereikia kažkokio kvailo štampo pase, - paprašė šį kart tekilos ir padavėjui padarius užsakymą ji gurkštelėjo lėtai. Ji džiaugėsi, kad bare prietema, nes matyti šio angelo pašaipą šviesoje būtų nepaknčiama ir vargu ar ji sugebėtų taip ilgai susilaikyti. - Jeigu netelpa, turi išmokti daryti keletą darbų vienu metu, - nepastebimai perėjo į kreipinį 'tu'
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Antr. 13 12 2011, 11:34 am

Šypsojosi , kol mergina kalbėjo, bet akimirka praėjo ir vaikinas jau pats šnekėjo:
- Tiktų, bet manau, tik ne dabar ir ne čia, - peržvelgė merginą dar kartą
- Nežinau , panaši tu man į tokią, kuri riečia nosį, bet nieko doro nepadaro, kol labai neužsigeidžia, - kiek aršiai pasakė laukdamas kaip ji reaguos.
- O tu kantri, - pridūrė žiūrėdamas, kaip ji su juo nuolankiai bendrauja,- Matai moterys gali daryti kelis darbus , o ne vyrai, tu ką siūlai man moterim tapti, nes nesuspėju visko?,- pradėjo juoktis , pats suasmenino ir nebesiribojo formalumais, kurie juos prieš tai laikė.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Antr. 13 12 2011, 11:37 am

Kilstelėjo antakį.
- Nesileidžiu paimama tų, kurie nedirba dantų pastos reklamoje, - metė jam. Tada sukando dantis, bet po akimirkos atsakė labai ramiu balsu. - Kaip tu taikliai pasakei, į tavo nesveikatą - mirktelėjo atsigerdama. - TAda kitas pasiūlymas būtų toks: išmok paskirstyti darbus tolygiai.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Antr. 13 12 2011, 11:40 am

- Velnias...,- nusijuokė kiek apmaudžiu juoku, kaip aktorius tai suvaidino tobulai,- NA......ir gerai, rasi gal kokį diedą, kur poną bebrą filmavo, colgeito reklamoje,- nusijuokė dar kartą.
- Ačiū, o aš išgersiu už tavo sveikatą, - nuolankiai sau nebūdingai pasakė, - Beje aš visad pataikau, kur taikau, - pošlai negalvojo, bet taip gavos.
- Palauk, o kodėl tu man čia padedi ir siūlai? To neturėtum tu juk daryti, šiaip tų planų tvarkaraščio net neturiu, - atsiduso ir pasiražė.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Antr. 13 12 2011, 11:45 am

- Jau geriau dėdė bebras, nei tu. Ant jo galvos bent maišas užsimatutų, o ant tavo smegeninės vargu, - atsakė ji į jo kandžią pastabą. Pasilenkusi ji lengvai prilietė jo skruostą. - Man rodos šį kart tu prašovei, - nusišypsojusi ji atsitraukė ir atsistojusi nuo kėdutės pamojo padavėjui. - Jack'o šiam vyrukui, - pasakė atsisukdama į Kei. - Už mano sąskaita. - O tu įsitikinęs, kad padedu? Gal aš bandau pakenkti, - pakreipė galvą į šoną rodydama susidomėjimą jo atsakymu.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Antr. 13 12 2011, 11:55 am

- O aš maniau, jog merginoms negalvos, o galvutės svarbu, - nusijuokė pats, - O kas ten žino, gal tilptų ir ant manos smegeninės.
Kiek nusistebėjęs žiūrėjo į merginą , o kaip šioji prilietė jo žandą vaikinas nusišypsojo iš pasitenkinimo, - Sakai prašoviau? Bet juk nežinai į kur taikiau,- giliu žvilgsniu žiūrėjo į ją.
Nesitikėjo , kad šioji dar užsimanys jam pastatyti stiklą Jacko, - O žinai...dėkui, dar vieną išgersiu ir bus mano norma, juk nenorime manęs nugridyt, taip?,- pasitikslino...tarsi apsimesdamas , kad bijo pasigerti.
- Padėdama, dalindama patarimus, pakenkti/?Įdomi taktika, tikrai įdomi, kažin ar pasiteisins, manau verta man surizikuoti,- iškišo pro lūpas pati liežuvio galiuką.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Antr. 13 12 2011, 12:00 pm

Pasijuto akimirka išmušta iš vėžių.
- Iš pradžių matosi galva, tad jei ji bjauri reik maišo, - atsakė. - O tik po to galvutėmis domėtis galima, - reikšmingai pažiūrėjo į jo tarpukojį. - Kur taikai? Manau greit pats pasakysi, - nusišypsojo jam. Nekreipdama dėmesio į jo tolimesnius žodžius pasisuko į šokių aikštelę. Grojo lėta muzika. - Einam, - pasakė imdama jo ranką. - Parodyk ką moki, o tada aš pagalvosiu ar verta peržiūrėti tavo pasiūlymą dėl paėmimo, - pasakė tempdama jį į aikštelę.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Antr. 13 12 2011, 12:03 pm

Šiepėsi it hiena klausydamas merginos tarsi atsako į jo ir taip netvarkingus žodžius.
- Tai taip, bet sakei, kad maniškei nerastum maišo , neitų uždėt? Tai gal aš gražus?,- nusistebėjo apsimestinai...
Nespėjęs daugiau kažko pasakyti nesipriešino merginai ir kartu nuėjo į šokių aišktelę, nors neitin mėgo šokti
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Tr. 14 12 2011, 11:29 pm

Žodžiu pabunda iš užsimokėjusi už gėrimą pasišalina.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Pen. 16 12 2011, 1:49 pm

dingsta.
Atgal į viršų Go down
Trevor Devill

•naudoju : P.Wesley
•parašiau : 9016

RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Št. 17 12 2011, 10:55 am

Ateina čia ir tikrai užsisako burbono.Norisi trumpam pabūti gal ir žmogumi.
Atgal į viršų Go down
http://nightacademy.forumlt.com/
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Št. 17 12 2011, 10:57 am

Ateina, atsisėda prie baro, užsisako stiklinę vandens, nes ji niekada nebuvo linkusi gerti.
Atgal į viršų Go down
Trevor Devill

RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Št. 17 12 2011, 10:59 am

Jo veidukas pasisuka i atėjusia mergina ir pajutes kad tai dievaitė,tik išmeta maža šypsena,- Taigi kokie vėjai atvedė vieną iš dievų i šį bara?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Št. 17 12 2011, 11:04 am

-Ieškau žmonių, kuriems reiktų pagalbos,-nusišypsojo pasisukusi į vaikiną, kaip visada maloniai šypsodamasi nors ir žinodama, kad jis yra originalas
Atgal į viršų Go down
Trevor Devill

RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Št. 17 12 2011, 11:05 am

-aišku tada.Na jeigu ieškai, tai gali man padėti. Ieškau kompanijos pasedėti vakara,-labai maloniai kalbėjo.Jis tai sugebėjo su bet kuo.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Št. 17 12 2011, 11:08 am

-Nežinau ar galėčiau tau padėti, nes aš nemėgstu tokios kompanijos kaip tavo,-rimtai pasakė
Atgal į viršų Go down
Trevor Devill

RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Št. 17 12 2011, 11:12 am

-Ir ko mano kompanija tokia prasta?-pavartė taurę rankose ir žiūrėjo i jos akis.Niekada tikrai nenusileis niekam jis.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Št. 17 12 2011, 11:14 am

-Todėl, kad tu mano priešas, tiksliau pasakius visų dievų priešas,-pasakė žiūrėdama jam tiesiai į akis
Atgal į viršų Go down
Trevor Devill

RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Št. 17 12 2011, 11:16 am

-O negali šis vakaras būti trumpas taikos momentas?Dabar visai nesinori kautis su tavimi.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Št. 17 12 2011, 11:26 am

-Šis variantas turėtų būti apsvarstytas, tačiau nežinau ar pati to noriu,-pasakė mąstydama ar verta tai daryti
Atgal į viršų Go down
Trevor Devill

RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Št. 17 12 2011, 1:17 pm

-Na ir nesakyk kad bijai originalo?-nusijuokia taip draugiškai.
Atgal į viršų Go down

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   

Atgal į viršų Go down

BARAS

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 1919Pereiti prie : Previous  1 ... 11 ... 17, 18, 19