It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter

rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

BARAS

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 19  Next
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Pen. 30 09 2011, 5:40 pm

Žiūri į Stefo trauzus ir išsižioja, gerai, kad to niekas nematė. Kip ji nepastebėjo tada kai raizgėsi tarp žolės. Va čia tai kietai.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Pen. 30 09 2011, 5:40 pm

stebi ten tuos du diedus. -ėė gal apsiraminkit, o jeigu norit muštis pyzdinkit į lauką,- labai rimtai pasako. nepatinka jai muštynės, bijo kraujo ir šiaip, negražiai atrodo sumušti žmonės, suma sumarum, bijo ji muštynių.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Pen. 30 09 2011, 5:42 pm

- Išvaryk,- pasako kažkokiai bobai į ją nepažvelgęs
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Pen. 30 09 2011, 5:43 pm

pajutęs kad kelnės numautos ir kad maxio nebėra susiraukė,apsimovė kelnias ir staigiai atsiradęs prie jo priremė jį prie sienos-Labai juokingą ania?-susiraukęs paklausė ,beto jo triauzais ne tokie čia maxis maišo su savo
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Pen. 30 09 2011, 5:44 pm

(šiaip jų išgirst negalėjo mes tamsiame kampelyje :D)

Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Pen. 30 09 2011, 5:46 pm

- O taip, labai,- ima juoktis biškulėl padauginęs. - Omg kaai tu durnai atrodai,- dar labiau juokias. - Woops... parvaro atominė,- dar labiau ima juoktis
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Pen. 30 09 2011, 5:47 pm

Žiūri į tuos vėplius ir ant tos sofos išsitiesa visu ilgiu. Neesmė, kad matoma vėl bus. Patraukia dar kelis kart viskio.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Pen. 30 09 2011, 5:48 pm

-Puiku čipendeile parodyk savo grožį-išsišiepę ir nuplešė jo rūbus palieka tik apatinius su HANNA MONTANA (:D) -nu brolau galėjai gražesnius pasimt -apsisukęs nuėjo prie D` atsisėdo ir ją apkabino,žiūrėjo į Maxi
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Pen. 30 09 2011, 5:50 pm

Nei guli, nei sėdi dabar ana. Žiūri kas bus toliau. Laiko butelį apkabinusi abiem rankom. Juoktis norisi, bet tvardosi.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Pen. 30 09 2011, 5:51 pm

((tipo išgirdo, užmigo mano pašnekovas, nėr ką veikt ;D be to nika ateis prie dialetto, paklaust ką naudoja, kad tokia graži;DD))

žodžiu prasėdėjus ilgai atsistoja, pasiima stiklinę ir nueina prie tų triukšmaujančių. pamačiusi jog čia tie patys balandėliai ir jos pašnekovas, nusijuokia. nužvelgia viską įdėmiai, dar merginą nužvelgia. -kokia tu graži,- atsidūsta, nes gi nika nėra graži, tokia paprastutė.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Pen. 30 09 2011, 5:52 pm

- Nu nestūmk, ji mano dievaitė,- prieina prie jų sėdinčių ir ima judint savo dailų riestą užpakaliuką.
- I'm too sexy for my shirt...- judinas ans like Čipendeilas
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Pen. 30 09 2011, 5:53 pm

- Kas tokia ? - užklausia maxso. Pažiūri į Nicole. - Ačiū, tu ir ne prasta. - šyptelėjo ir šiek tiek kojas nukėlė, kad ji galėtu pritūpt.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Pen. 30 09 2011, 5:54 pm

-Maxi aš tau pasamdysiu tą montana į tavo gymšę -nusijuokia
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Pen. 30 09 2011, 5:55 pm

- Nu hana montana, a nematai, -prieina taip, kad jo trauzai būtų grynai prieš jos akis.
- Ok,- pasako bratkai
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Pen. 30 09 2011, 5:56 pm

įsitaiso šalia merginos. -baik tu juokus, aš labai paprasta, va tu esi graži, gal ką nors naudoji? - kilsteli antakį, va gi jai labai įdomu, nori viską išsiaiškint.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Pen. 30 09 2011, 5:57 pm

Ana čiupo už kai ko ir timptelėjo, gerai, kad trauzai buvo vis nagai švaresni paliks. - Nematau.-išsišiepė žiūrėdama į jį. Atsisuka trumpam į Niki ir pažiūri ir nusišypso. - Biški tušo ir blizgesio ir dar šešėliu. - mirktelėjo. - Nu jau, tokios kaip tu ne prastos.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Pen. 30 09 2011, 5:59 pm

pažvelgia į vaikinuką, mato, kad anas su trauzais todėl nusuka žvilgsnį į šoną. -kurgi ne, jeigu būčiau graži tikrai nebūčiau dar nekalta,- paskutinį žodį ganėtinai tyliai pasako.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Pen. 30 09 2011, 5:59 pm

- Tai gal arčiau prikišt,- prikiša savo trauzus grynai jai prie akių,- nusijuokia.
Tada pažvelgia į tą kitą mažulę.
- Ūūū, man rods mes pažįstami,- nusijuokia, atsisėda jai ant kelių
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Pen. 30 09 2011, 6:01 pm

-trauk savo subinę nuo mūsų-nusijuokia ,pasižiūri į merginą ir maxi-pala... tu buvai prie ežero-sumurmą
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Pen. 30 09 2011, 6:01 pm

-lyg ir pažįstami,- nusišypso ir biškę susiraukia kai anas ant kelių įsitaiso, visgi sunkokas berniokas. -pabėgai nuo manęs, net neprisistatei, negi aš tokia baisi? - kilsteli antakį. -buvau,- tyliai sumurma ir nuleidžia galvą žemyn, žino, kad rėks ant jos.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Pen. 30 09 2011, 6:03 pm

Nustūmia maxa nuo nikės. - Saugokis jo, jis mėgsta nekaltas. - tyliai atsako ir apkabina nicole, nu gi gint reikia savo atsoves. - Na visiems ateina tas laikas, kai.... hm.. - ieškojo kuo ryškensio žodžio, bet nebebuvo. - kai reikia atiduoti vainiką tam kuris to ne vertas arba atvirkščiai.. - bando ką nors protingo sugalvot, bet ir tai nesigauna.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Pen. 30 09 2011, 6:07 pm

-Katuk ir kam tu atidavei savo vainiką?-sumurmą jei į ausyte,įdomu jam dabar tai
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

-ateina, jau man seniai atėjo, bet mane paliko tas kuriam tai buvo skirta, dabar jau man nesvarbu su kuo ir kada, vis tiek nebėra princo ant balto žirgo,- nusijuokia ir gurkšteli viskio. pasišaukusi padavėją ar kokį velnią paprašo atnešt pora jacko butelių, nes nori nusigert.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

- Nu, panos, gal geriau mergų tūlike apie tai šnekėkit,- pavarto akis, įspraudžia savo šikniuką kažkur
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Pen. 30 09 2011, 6:08 pm

-jo apie tai sutinku-palinksi-Arba pereinam pas mus į namus?-pasisuką į maxi ir lauke ar jis pritars tokiam sprendimui
Atgal į viršų Go down

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   

Atgal į viršų Go down

BARAS

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 419Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 19  Next