It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter

rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

ŠOKIŲ AIKŠTELĖ

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Trevor Devill

•naudoju : P.Wesley
•parašiau : 9016

RašytiTemos pavadinimas: Re: ŠOKIŲ AIKŠTELĖ   Antr. 18 10 2011, 4:35 pm

-O tau tai patinka ar nelabai?-šoka prie jos kad matytu jos akutes ir miela veiduka.
Atgal į viršų Go down
http://nightacademy.forumlt.com/
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ŠOKIŲ AIKŠTELĖ   Antr. 18 10 2011, 4:37 pm

- man patinką tik nereikia jų gasdinti
juokiasi
Atgal į viršų Go down
Trevor Devill

RašytiTemos pavadinimas: Re: ŠOKIŲ AIKŠTELĖ   Antr. 18 10 2011, 4:38 pm

-O ką su jais tada darai?-šypteli lėtai tikrai idomu buvo.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ŠOKIŲ AIKŠTELĖ   Antr. 18 10 2011, 4:39 pm

- Mano galios ne tokios aš juos įbauginu tik
juokiasi ir taškosi
Atgal į viršų Go down
Trevor Devill

RašytiTemos pavadinimas: Re: ŠOKIŲ AIKŠTELĖ   Antr. 18 10 2011, 4:54 pm

-Mūsų visų iliuziju kūrimas yra vienodas,-nusijuokia ir tada ją šokdamas pakūtena.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ŠOKIŲ AIKŠTELĖ   Antr. 18 10 2011, 4:58 pm

sukikena ir sugalvoja jam sukurti įlliuzija sukuria jog ateina tokia mergina blondinė su didelia krutinę
Atgal į viršų Go down
Trevor Devill

RašytiTemos pavadinimas: Re: ŠOKIŲ AIKŠTELĖ   Antr. 18 10 2011, 5:00 pm

Lėtai šypteli ir tada pasisuka i tą blondinę.Vėliau atsisuka i Mary ir šypteli.
-JInai nemano skonio,ir beto velniai jaučia kaip kas sukuria jiems iliuzija,-nusijuokia.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ŠOKIŲ AIKŠTELĖ   Antr. 18 10 2011, 5:13 pm

- Oh tu velnias
nusijuokia ir pažiūri dar į tą merginą tada j dingdta
- O kokios tavo skonio?
Atgal į viršų Go down
Trevor Devill

RašytiTemos pavadinimas: Re: ŠOKIŲ AIKŠTELĖ   Antr. 18 10 2011, 5:16 pm

-Na leisk pagalvoti,-pakelia truputi galvelę ir poto per akimirka pakšteli jai i lūpas.Tada atsitraukia.
-Tokios kaip tu.
Atgal į viršų Go down
Trevor Devill

RašytiTemos pavadinimas: Re: ŠOKIŲ AIKŠTELĖ   Št. 22 10 2011, 9:59 pm

Dingsta nes jau pabodo stovėti prie miegančios Mary.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ŠOKIŲ AIKŠTELĖ   Antr. 25 10 2011, 3:42 pm

Jo pagalvoja ir diingsta
Atgal į viršų Go down
Hikari Gabriel von Tulsse

•naudoju : Jared Padalecki
•parašiau : 5129
•myliu : Beatričė

RašytiTemos pavadinimas: Re: ŠOKIŲ AIKŠTELĖ   Pir. 28 11 2011, 2:00 pm

Skersas Hikari su vos ne pasikabinusiu ant kaklo Alexu atvaro į aikštelę. Vo dabar tai išsišoks iki paskutinio jėgų lašo, gal atsikratys nebereikalyngų jausmų.
Atgal į viršų Go down
Alex Christian von Tulsse

•naudoju : Hayden Christensen
•parašiau : 35012

RašytiTemos pavadinimas: Re: ŠOKIŲ AIKŠTELĖ   Pir. 28 11 2011, 2:53 pm

-Neeee... Aš visada ėmiau pavyzdį iš tavęs. Tą ir dabar darysiu. Išsikirsiu, o po to iš sielvarto, kad ji laižysis su Kei už kampo, nušoksiu nuo skardžio.-jau visai vaikinas nusišnekėjo.-Hikaaari, būk su Beata, aš noriu būt dėdė!-piktai pareiškė, imdamas brolį už rankos ir sukdamas ratu.

Hikari Gabriel von Tulsse

•naudoju : Jared Padalecki
•parašiau : 5129
•myliu : Beatričė

RašytiTemos pavadinimas: Re: ŠOKIŲ AIKŠTELĖ   Pir. 28 11 2011, 3:18 pm

Nusikeikė minint Kei.
-Jau kuo kuo bet su tuo idiotu nesusidės ji su tuo, o jei ką niekas neleis.
Staiga Hikari nugarą, o gal tiksliau petį, persmelkė skausmas. Bet tai gal čia nuo to, kad brolis jį sumąstė kaip mergaitę patampyti po salę, tai tik susiraukė. Apgirtusi makaulė absoliučiai nereagavo į pypsintį telefoną.

[dingstu. dabar visą savaitę turbūt nebūsiu vakarais prie kompo]
Atgal į viršų Go down
Alex Christian von Tulsse

•naudoju : Hayden Christensen
•parašiau : 35012

RašytiTemos pavadinimas: Re: ŠOKIŲ AIKŠTELĖ   Pir. 28 11 2011, 3:24 pm

Kažkas ten sukosi. Tai yra visas pasaulis sukosi vaikinui. Taip įsisiautėjo, jog juos abu galų gale išspyrė apsauginiai laukan.

Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ŠOKIŲ AIKŠTELĖ   Antr. 13 12 2011, 12:01 pm

Atsitempė angelą į šokių aikštelę ir apsisukusi prisiartino prie jo visu kūnu.
- Juk tu moki šokti? - paklausė uždėdama rankas ant jo pečių. - Ar esi iš tų, kurie geriau stebės kaip šoka kiti ir nuvilioja pačias aistingiausias merginas?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ŠOKIŲ AIKŠTELĖ   Antr. 13 12 2011, 12:06 pm

Jai dar nespėjus pradėti kalbėti, vaikino rankos jau buvo ant merginos liemens ir ganėtinai švelniai perbraukė pora kartu per jį, - Nei tas nei tas, - nusijuokė žiūrėdamas tiesiai jai į akis, - Aš šokti moku, bet su manim kiti nemoka, ooo aistringų panelių netrūksta čionais, neišimtis ir tu, ėmė groti muzika pagal kurią vaikinas pristaikęs pradėjo šokti , kartu įjungdamas į šokį ir merginą.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ŠOKIŲ AIKŠTELĖ   Antr. 13 12 2011, 12:10 pm

Nusijuokusi ji laisvai įsijautė į šokį ir mėgavosi juo, bet vienu momentu, kai galėjo būti arti jo veido pasakė.
- Meluoji. Tu niekada nebandei šokti su kuo nors, todėl tau atrodo, kad su tavimi neįmanoma to padaryti, - atsitraukusi ji toliau pasileido muzikos ritmu. Viskas buvo nuostabu, kol ji nesugalvojo kaip jam pakenkti. Vieną akimirką ji jau norėjo pakišti jam koją, bet....
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ŠOKIŲ AIKŠTELĖ   Tr. 14 12 2011, 11:48 am

Merginos žodžiai vaikiną kiek įžeidė, - pala pala. aš moku šokti ir šokau, išvis kodėl teisinuosi,- jai tolstant šis greitai atsakė ir artėjo link jos , butu parvirtęs , nes mergina norėjo pakišti koją, tačiau jis tai pastebėjęs stipriau "isikibo į merginą, kurią spėjo apglėbti ties užpakaliuku , prisitraukė ją, na ir toliau šoko, kiek pažeisdamas jos privatumą .
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ŠOKIŲ AIKŠTELĖ   Tr. 14 12 2011, 11:57 am

Nusijuokė.
- Po kojomis žiūrėk, - pasakė ir kilstelėjo jo rankas iki juosmes. - Ir tramdyk savo geidulius. Nors... Vargu ar galima taip sakyti. Juk po to pylos gausi. Į kampą pastatys, ane? - šaipėsi ji. - Nenuobodus tau angelo gyvenimas?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ŠOKIŲ AIKŠTELĖ   Tr. 14 12 2011, 12:06 pm

- Ai o gal geriau į tavo kojas žiūrėt? Anoks čia geidulys , labiau šokio aistra, - nusijuokė, - Nejaugi tavęs niekas taip neleitė bešokdamas..
- Pylos gausi? Tu manai gal , kad aš geltonsnapis angeliukštis, nė nesvajok, - nusijuokė kiek garsiau pasakydamas, - Aš kitoks nei jie, bet vis tiek esu angelas, nenuobodus, bent kol kas, - mirktelėjo merginai ir vieną akimirką ją iškėlęs į orą apsuko pora greitų ratų tada švelniai vėl ją it porceleninę lėlę pastatė ant tvirtos žemės, - O pati? Tau nuo to blogiau nebus, o geriau?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ŠOKIŲ AIKŠTELĖ   Tr. 14 12 2011, 12:14 pm

Teatrališkai suraukė nosį, o po to nusijuokė.
- Tu nežinai kaip mane yra liete, - gūžtelėjo. - Vargu ar tau pavyktų priartėti prie to. Ir taip.. Manau tu geltonsnapis. Kitoniškumas tau nepadės išsisukti nuo to, jog tu bendravai ir šokai su vampyre, - lyg tarp kitko pasakė.Pastatyta ant žemės taip atsargiai ji nustebusi pažiūrėjo į Kei įdėmiai. Kažkurią akimirką viskas aplinkui neturėjo reikšmės. Jis ją sudomino. - Man tiesiog smagu leisti laiką vis kitaip. Šiandien tu, rytoj koks kitas, - tarė apsisukdama ir pašeikindama klubais.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ŠOKIŲ AIKŠTELĖ   Tr. 14 12 2011, 12:24 pm

- Na... tai nemano reikalas, tai gal ir suklydau, visko juk nežinau aš , - pats susiraukė iš apmaudo , bet tuoj vėl nužibo katino akys,- Kas sakė , kad noriu? Ar tu čia to nori?,- nusijuokė dar kartą, - Išsidavei? Kitoniškumas, gal ir nepadės, bet nepastovumas ir impulsyvumas juos atgrasys nuo manęs , o bendravau ar ne , ne jų reikalas, aš gal bandau kaip nors banaliai sutaikyti šia dvi puses,- nusijuokė šį kartą tikrai sarkastiškai, nes tokia mintis net nebuvo kilus.
Akimirką šis į ją irgi įsistebėjo po poros sekundžiu nusišypsojo jai, - O manai aš kitaip? Išvis apie rytoju negalvoju, man jo nereik, - iškišo liežuvį toliau šokdamas ir pats kiek aistringiau judindamas savo kūną.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ŠOKIŲ AIKŠTELĖ   Tr. 14 12 2011, 12:27 pm

Susijuokė. Visa ši jo prakalba buvo tokia juokinga, kad ji negalėjo nesusijuokti.
- Tavo sarkazmai, ironijos ir viskas ką bandai čia man pasakyti yra niekalas, - palinkčiojo. - Geriau pasakyk koks tikslas būti angelu, kai gyveni tik sau ir negalvoji apie kitus. Juk jūs - angelai. Turite tokią garbę rūpintis kvėšomis žmonėmis.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ŠOKIŲ AIKŠTELĖ   Tr. 14 12 2011, 12:33 pm

- O as ir nesakiau, jog tai kazkas labai svarbaus, geriau tu man pasakyk , koks tikslas gyventi del kitu? koks tikslas visai netureti savo gyvenimo, as ji turiu, bet pilnai neatsiriboju nuo angelu, esu viduriukas, - nusijuokė toliau šokdamas, - Taip mes angelai, žmonėmis? Kažkada ir mes buvo žmonės...matyt man vienam norisi dar turėti kažko savo ...,- susimąstė , bet nesivėlė į savo galvoje ir taip esančia painiavą.
Atgal į viršų Go down

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: ŠOKIŲ AIKŠTELĖ   

Atgal į viršų Go down

ŠOKIŲ AIKŠTELĖ

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 23Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next

Similar topics

-
» AUTOMOBILIŲ AIKŠTELĖ:
» AIKŠTELĖS KAVINĖ:
» AUTOMOBILIŲ AIKŠTELĖ: