It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter

rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

ŠOKIŲ AIKŠTELĖ

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ŠOKIŲ AIKŠTELĖ   Tr. 14 12 2011, 12:39 pm

Nieko nesuprato iš jo kalbos, bet apsimetė viską suvokusi. Palinkčiojo ir atsitraukė.
- Parodyk ką darai, kai nesėti psichbaryje su stiklu Jack'o, - paprašė. - Man tikrai įdomu.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ŠOKIŲ AIKŠTELĖ   Tr. 14 12 2011, 12:51 pm

Nusijuokė, - Turbūt persudėtingai, net ir tau šnekėjau.. kaip tau parodyt tai?,- susimąstė, - O kodėl tau tai įdomu?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ŠOKIŲ AIKŠTELĖ   Tr. 14 12 2011, 12:55 pm

- Tiesiog smalsu ką daro angelai, - atsakė. - O kadangi tu dar ir toks neįprastas, nes leidiesi į kalbas su... Rasės atstove, kuri turėtų tau būti atgrasi. Bet jei nenori - nereikia.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ŠOKIŲ AIKŠTELĖ   Tr. 14 12 2011, 1:06 pm

- Tai va kad as tik tusinuosi arba nieko neveikiu, mazai kontaktuoju su tais angelais..., todel net nezinau, kas ten tokio idomaus, - nusisypsojo, - Siaip jei nori kartu kazkur pavaiksčioti tai visad galima ,- nusišypsojo dar kartą merginai, - Tu neatgrasi anaiptol .
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ŠOKIŲ AIKŠTELĖ   Tr. 14 12 2011, 1:12 pm

- Tai tu tusinies dažnai, anee? - palinkčiojo ir nustojusi šokti kiek patylėjo. - Ir kur tu mane vestumeisi? - paklausė. Malonu buvo girdėti, kad nėra atgrasi, bet pasitikėti šiuo pasitikinčiu vaikinu nenorėjo. Kažkoks slidus jis jai. Kaip žuvis kokia. Silkė. :DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ŠOKIŲ AIKŠTELĖ   Tr. 14 12 2011, 1:16 pm

( reikejo parasyt kad dar smirda kaip silke >:DDD)

- Man gamta patinka, dažniausiai platus horizontas, naktis.. na žodžiu turėtum įsivaizduoti, - užsisvajojęs kiek pasakė, - Tik dabar nežinau, kur čia tave nuvesti,bet tikrai nuvesiu, nebent turi savo užgeidžių , kuriuos man įvardint gali,- tarsi seras pasakė, kiek pakeltu diplomatišku balsu.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ŠOKIŲ AIKŠTELĖ   Tr. 14 12 2011, 1:22 pm

Šeila šyptelėjo. Jis rimtai norėjo jai parodyti platų nakties horizontą? Skambėjo gražiai.
- Neturiu, - pasakė. - Tik sir tai ką siūlai, - užuodusi kvapą, kuris jai sumaišė protą ji staigiai pasisuko į galines pastato duris. Už jų žmonių muštynės. Kraujas... Įsikibusi į Kei ji akimirką kitą stovėjo sustingusi. - Vesk mane iš čia greičiau, - sušnypštė. Kažkodėl nesinorėjo dabar imti ir patenkinti savo įgeidžius. Po to dar ras skanėstų.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ŠOKIŲ AIKŠTELĖ   Tr. 14 12 2011, 1:27 pm

Nieko daugiau nesakęs vaikinas stvėrė merginos ranką ir kaip vijurkas išlėkė iš šokių aikštelės ir iš pačio naktinio klubo.
Atgal į viršų Go down

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: ŠOKIŲ AIKŠTELĖ   

Atgal į viršų Go down

ŠOKIŲ AIKŠTELĖ

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 33Pereiti prie : Previous  1, 2, 3

Similar topics

-
» AUTOMOBILIŲ AIKŠTELĖ:
» AIKŠTELĖS KAVINĖ:
» AUTOMOBILIŲ AIKŠTELĖ: